Cennik

CENNIK, PROMOCJE, FORMULARZ CENOWY

Biuro Rachunkowe AFIN z Zabrza nieustannie dba o to, aby proponowana oferta cenowa była dla Państwa atrakcyjna. Ponadto stosujemy ceny ryczałtowe – za dodatkowy wniosek kredytowy czy śródroczny bilans nie obciążamy dodatkowymi kosztami. W standardowej cenie zawarty jest również miesięczny raport finansowy który umożliwi Państwu właściwe zarzadzanie biznesem.

CENNIK

Usługi księgowe nie są usługami jednorodnymi co uniemożliwia ustalenie stałego cennika. Z tego powodu ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta. Orientacyjna cena za podstawową miesięczną obsługę księgową przedstawia się w następujący sposób:

  • Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych  –  od 80 zł netto
  • Książka przychodów i rozchodów  –  od 100 zł netto
  • Księgi handlowe (pełna księgowość)  –  od 400 zł netto
  • obsługa płacowo kadrowa pracowników  –  od 35 zł netto za osobę

Na ostateczną wysokość ceny mają wpływ między innymi : forma i rodzaj prowadzonej działalności, forma opodatkowania, ilość dokumentów, stopień trudności operacji gospodarczych, ilość pracowników, indywidualne potrzeby klienta.

Poniżej znajduje się formularz cenowy. Zachęcamy Państwa do jego wypełnienia i przesłania. Na podstawie zebranych informacji otrzymacie Państwo wstępnie skalkulowaną cenę.

PROMOCJE

Poniżej przedstawiamy aktualne promocje – bez żadnych haczyków, dodatkowych warunków czy regulaminów.

  • trzy miesiące za pół ceny – wszystkim klientom rozpoczynającym z nami współpracę obniżamy cenę o 50 % przez 3 miesiące. Promocja dotyczy wszystkich form prowadzenia ewidencji poza księgami handlowymi.
  • klientom polecającym nasze usługi – w momencie zawarcia przez nas umowy z nowym klientem – obniżamy cenę o 50 % przez 2 miesiące.

FORMULARZ CENOWY

Na podstawie przesłanych w formularzu informacji skalkulujemy dla Państwa wstępną cenę. W godzinach pracy odpowiadamy zazwyczaj w ciągu godziny.

Aby wycena była możliwa prosimy o wypełnienie conajmniej wymaganych pól oznaczonych gwiazdką. Zachęcamy również do podania numeru konaktowego. W przypadku wystąpienia wątpliwości skontaktujemy się z Państwem w celu uszczegółowienia oferty.

 

PROSZĘ O WPROWADZENIE ŚREDNIO MIESIĘCZNYCH DANYCH